Головна Новини Олевська міська рада Олевський центр реабілітації дітей-інвалідів відсвяткував річницю
Олевський центр реабілітації дітей-інвалідів відсвяткував річницю

Piccy.info - Free Image Hosting5 січня в календарі для КЗ «Олевський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» дата особлива. Вони святкують свій перший рік від дня відкриття.

Учні 10 класу Олевської гімназії підготували для вихованців, батьків та  гостей театралізоване дійство, казку «Теремок». Ще було багато розваг, забав, веселих конкурсів, подарунків та привітань.

Серед запрошених (на фото зліва направо) отець костелу Воздвиження Святого Хреста Ігор, міський голова Анатолій Повар, керуючий справами виконавчого апарату Олевської райради Валерій Близнюченко, голова районної ради Микола Харченко, в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення Ольга Островська, перший заступник голови Оле

вської РДА Леонід Котвицький та секретар міської ради Сергій Євдокимов. Всі вони прийшли з подарунками та сюрпризами. Директора Центру Юлію Покальчук нагородили грамотою Олевської РДА та райради за активну роботу по створенню Центру, атмосфери добра, сімейного затишку в ньому для дітей з особливими потребами, зміцнення матеріально-технічної бази установи, сумлінне виконання обов’язків. Вона по праву заслужила на всі ці слова та, навіть, більше. Попри свою тендітність вона запевняє, що продовжуватиме свою діяльність, в неї достатньо сил та бажання йти обраним шляхом та допомагати своїм вихованцям. Міський голова Анатолій Повар подарував Центру ікони, а дітям – солодощі.

Бажаємо Центру та його молодим спеціалістам процвітання, розвитку, підтримки з боку батьків та влади, його вихованцям – здоров’я, бути бажаними та щасливими, а батькам – терпіння, сил, мудрості і віри в краще.

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting