Головна Новини Олевська міська рада Привітання

Piccy.info - Free Image Hosting

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем Збройних Сил України!

За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів.

Сьогодні українська армія проходить складне випробування. Я хочу звернутися до захисників Сходу України, які щодня борються за незалежність своєї держави, за правду і бажання жити в мирі.  Це Ваше свято, бо українське військо сильне Вами. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.

У цей День приєднуюся до всіх привітань на адресу наших славних ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів. Бажаю їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів! Щиро зичу миру та спокою. Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості. І обов’язково повернетеся з перемогою. Тримайтеся, з вами весь український народ. Повертайтеся живими, бережіть себе та Україну!

З повагою,

міський голова О.В. Омельчук