Липень

Головна Новини Олевська міська рада На засіданні виконкому
На засіданні виконкому
Автор: Administrator

На засіданні виконкому міської ради 14 грудня розглянуто 18 питань. Пропонуємо для ознайомлення та обговорення деякі з них.
Про погодження вартості послуг міської лазні для населення

Розглянувши подання адміністрації міської лазні щодо погодження збільшення оплати за надання послуг лазні для населення міста, керуючись ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи підвищення цін на енергоносії, виконком міської ради вирішив:
1. Погодити оплату за надання послуг лазні населенню міста з 15.01.2012 року у таких розмірах:
- чоловічий зал - 20 грн.;
- жіночий зал - 15 грн.;
- пільгова послуга для пенсіонерів - 13 грн.;
- для людей похилого віку від 60 років і більше - 5 грн. (в обох залах).
2. Рекомендувати адміністрації лазні ввести погоджену оплату за надання послуг в парових кімнатах в розмірі 15 грн. за 1 год.
3. Зобов'язати адміністрацію лазні забезпечити якісне надання послуг у лазні та дотримання санітарно-гігієнічних норм при обслуговуванні населення.
Міський голова А.В. Повар

Затверджено тарифи на теплопостачання
У "Новинах Олевська" № 45 від 11 листопада 2011 року було надруковано проект рішення виконкому "Про затвердження розміру тарифів на послуги з теплопостачання".
На вимогу міського голови було проведено повторні розрахунки і ОП Теплових мереж направило до виконкому міської ради новий пакет документів, згідно з якими тарифи на теплопостачання затверджені у таких розмірах:
- для споживачів І групи (населення) з урахуванням ПДВ 20% за 1 м кв. - 8, 96грн. / 1Гкал. - 579, 59 грн.;
- для споживачів ІІ групи (бюджетні установи) 1 Гкал. - 874,39 грн.;
- для споживачів ІІІ групи (госпрозрахункові підприємства) 1 Гкал. - 1016, 82 грн.

Проблеми водіїв і перехожих
продовжують залишатися в полі зору виконкому міської ради. 14 грудня було прийнято рішення про встановлення турнікета біля магазину "Либідь" і визначення місця пішохідного переходу біля магазину "Квіти" по вулиці З. Космодем'янської.
Вирішено також встановити штучне підвищення ("лежачий поліцейський" по вулиці Володимирській біля дитсадка № 2"Малятко". На тій самій вулиці навпроти приміщення суду безвідповідальні водії залишають свої автівки прямо на тротуарі. Вирішено на відрізку тротуару біля багатоповерхового будинку № 6 по вулиці Володимирській встановити підвищені бордюри для неможливості в'їзду на тротуар.
"Зебра" з'явиться також на вулиці Герцена біля магазину "Смак" (колишня їдальня ПМК-156".