Головна Новини Олевська міська рада Привітання

Piccy.info - Free Image Hosting Шановні працівники прокуратури!

Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Захистити демократичні права громадян, забезпечити їм свободу, гарантовану Конституцією, стояти на сторожі інтересів України та її народу - такі завдання стоять сьогодні перед працівниками органів прокуратури. Суспільство розраховує на вашу відповідальність, справедливість, професійність та принциповість.

За усіма вашими словами і вчинками – утвердження верховенства Закону і Права. Саме вони служать дороговказом на професійному шляху, який ви обрали.

У день професійного свята я адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури Олевщини, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості.

Бажаю вам щастя, здоров'я та достатку. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім'я закону. Упевнений, що суспільство гідно оцінить справжній професійний подвиг прокурорів і слідчих, для яких совість, честь та закон були, є і залишатимуться непорушними і незамінними дороговказами на шляху до людського та професійного успіху.

З повагою,

міський голова А.В. Повар