Головна Новини Олевська міська рада Куди діватимуть сміття мешканці багатоповерхівок Володимирської та Княгині Ольги?

Piccy.info - Free Image HostingНа зустріч із міським головою Анатолієм Поваром з питання визначення нового місця для смітника були запрошені мешканці багатоповерхівок по вулицях Княгині Ольги та Володимирської. Така необхідність виникла у

зв’язку з початком будівництва недобудованого будинку по вул. Івана Франка (центр міста). Незабаром почнеться підготовка до робіт і для безпеки будівельний майданчик буде огороджено парканом, зрозуміло, що смітник доведеться перенести в інше місце.

Будемо відверті, чуда не сталося, із близько 210 власників квартир питання «Куди доведеться дівати сміття?» турбувало лише 12. Міський голова запропонував наступне: навесні за рахунок бюджету облаштувати майданчики для сміття та встановити контейнери, а поки що підприємство Теплових мереж у визначені дні та години буде ставити причіп для скидання сміття. У ході дискусії зійшлися на думці, що в майбутньому спільного смітника більше не буде та й місця для нього не має, центр міста все-таки. Хоча й «викидати сміття на причіп» варіант не остаточний, попереду ще одна зустріч та обговорення даного питання із жителями, яка відбудеться в п’ятницю. Міський архітектор Володимир Пятницький зробить відповідне нанесення на місцевості, щоб це відповідало нормам та не створювало незручностей жителям.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting