Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Інформація
Інформація
Автор: Content manager   

В рамках реорганізації територіальних органів Державної архітектурно-будівельної інспекції України з 15.10.2014 року запрацювало  Управління Держархбудінспекції в Житомирській області.

Новостворене Управління продовжуватиме виконувати функції колишньої Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, але вважатиметься  частиною структурного апарату Держархбудінспекції України.

Нагадаємо, що 8 липня 2014 р. набула чинності постанова Кабінету Міністрів України (№230 від 02.07.2014), відповідно до якої територіальні органи інспекції стануть підрозділами центрального апарату.

 Тепер територіальне Управління ДАБІ працюватиме більш ефективно. Його працівники орієнтовані на надання громадянам державних послуг максимально якісно  та  швидко.

Враховуючи наведене, Управління Держархбудінспекції в Житомирській області звертає увагу забудовників на їхні права під час проведення посадовими особами Управління планових та позапланових перевірок об’єктів будівництва.

Так, п.13  постанови КМУ № 553 від 23.05.2011 року "Про затвердження Порядку здійснення  державного архітектурно-будівельного контролю" визначено вичерпний перелік прав суб'єкта містобудування щодо якого  здійснюється державний архітектурно-будівельний контроль. Зокрема, суб’єкт містобудування має право:

- вимагати від  посадових  осіб  інспекції   дотримання   вимог
законодавства;

- перевіряти наявність  у  посадових  осіб  інспекції службових
посвідчень;

- бути присутнім     під     час     здійснення      державного архітектурно-будівельного контролю;

- за результатами  перевірки  отримувати  та  ознайомлюватись з  актом перевірки, складеним інспекцією;

- подавати в письмовій формі  свої  пояснення,  зауваження або заперечення   до   акта   перевірки,   складеного   інспекцією  за результатами перевірки.

Водночас п.14 вищезазначеної постанови встановлено також обов’язки суб’єктів містобудування, щодо яких  здійснюється державний архітектурно-будівельний контроль. Зокрема, суб’єкт містобудування зобов’язаний:

- допускати посадових осіб інспекції до проведення перевірки за умови     дотримання      порядку      здійснення      державного архітектурно-будівельного контролю;

- виконувати вимоги  інспекції щодо усунення виявлених порушень
вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності;

- подавати документи,  пояснення, довідки, відомості, матеріали з   питань,   що   виникають   під   час   здійснення   державного архітектурно-будівельного контролю.

Звертаємо Вашу увагу, що отримати додаткові роз’яснення щодо питань, віднесених діючим законодавством до сфери діяльності органів Держархбудконтролю, Ви можете в інспекційному Відділі у Північному регіоні, що є структурним підрозділом новоутвореного  Управління Держархбудінспекції в Житомирській області  за адресою м. Коростень, вул. Крупської, 3. Приймальні дні: вівторок та п’ятниця з 9-00 до 13-00 або безпосередньо в Управлінні Держархбудінспекції в Житомирській області  за адресою: м. Житомир Майдан Корольова, 12 у вівторок з 13-00 до 18-00 та п’ятницю з 9-00 до 13-00 год.