Головна Новини Олевська міська рада Олевчани допомагають жителям Луганської області. Продовження
Олевчани допомагають жителям Луганської області. Продовження

Piccy.info - Free Image Hosting

Олевськ долучився до ініціативи голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Машковського – надати допомогу населенню постраждалих районів Луганської області. Перший рейс

з продуктами харчування відправили з Олевська 11 листопада. Про це повідомлялося на нашому сайті у матеріалі «Олевськ допомагає населенню Луганської області». 13 листопада біля Олевського МНВК збирали продовольство для наступного рейсу гуманітарної допомоги.

Працівники дитячих садочків міста та міської ради, а також батьки, діти яких відвідують дошкільні навчальні заклади, теж взяли участь в цій потрібній справі. Їм вдалося зібрати близько 300 банок домашньої консервації. ДНЗ 2 «Струмочок» додатково зібрали овочі, ДНЗ №1 «Зірочка» – десятки кілограмів овочів, бакалії (крупи, макарони), кондитерських виробів, чай, каву, олію, засоби гігієни, набір теплого одягу. Бажання допомогти виявляли і прості жителі, які випадково дізналися про збір допомоги жителям сходу країни.

Всі відгукнулися на прохання оперативно і з винятковою щирістю та розумінням. Міська рада дякує всім, хто виявив небайдужість.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting