Головна Новини Олевська міська рада В дитячому садочку «Зірочка» вчать патріотизму
В дитячому садочку «Зірочка» вчать патріотизму

Piccy.info - Free Image Hosting

У дитсадку «Зірочка», або як його називають місцеві «залізнодорожньому», свято. Вони ще такі маленькі, переважно 5-ти річного віку, але всі, як один, одягнені у вишиванки, віночки, шаровари, співають українські, козацькі пісні та гордо називають себе «козаками» й «козачками».

«Ми вивчаємо Гімн України, національну символіку, різні рослини (калина, верба, тощо), приказки та висловлювання на українську тематику, що закликають малечу любити свою країну та знати її історію. Адже до такого потрібно привчати з самого дитинства», – розповіла завідувачка ДНЗ «Зірочка» Л.А. Кондратовець. Педагоги дошкільного закладу гідно виховують маленьких патріотів своєї країни, допомагають дітям усвідомити свою приналежність до рідного народу, його історії, культури та традицій. Батьки їх  у цьому підтримують, бо у них спільна мета – не втратити покоління, а виховати патріотів своєї країни.

Сторінки патріотичного виховання тут гортають щодня, пізнають українське малюючи, на гуртках ліпки та шиття, відвідуючи музей та прогулюючись містом. Знайомляться дошкільнята з Україною та рідним містом залюбки і з цікавістю, а це ознаки українського правильного виховання.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting