Головна Новини Олевська міська рада Визначили переможців конкурсу «Моє квітуче місто – 2014»
Визначили переможців конкурсу «Моє квітуче місто – 2014»

Piccy.info - Free Image HostingУ червні міська рада оголосила про початок щорічного міського конкурсу «Моє квітуче місто». До участі запрошувались мешканці міста, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності.

Конкурс проводився у двох номінаціях :

-         краще квіткове оформлення приватної присадибної ділянки приватного будинку та його прилеглої території;

-         краще квіткове оформлення території установи, організації, підприємства незалежно від форм власності.

Заявки вільного зразку, фото для участі в конкурсі приймались міською радою. Огляд пропозицій проводився у липні та серпні.

Цього року участь взяли жителі вулиць Пушкіна, Комарова та провулків Московського і Павленка.

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 4 листопада, члени виконкому ознайомились з усіма заявками, вивчили конкурсні пропозиції та визначили переможців. Окрім грамот, які засвідчуватимуть перемогу, вони отримають сувеніри, які нагадуватимуть про подію.

Рішенням виконавчого комітету переможцями на краще квіткове оформлення за результатами поданих фотоматеріалів та безпосереднього огляду працівниками міської ради на кращий двір у 2014 році «Моє квітуче місто» стали:

·         Лось Валентина Михайлівна, жителька вулиці Пушкіна за краще квіткове оформлення приватного будинку та його прилеглої території;

·         кафе-ресторан «Магнат» за краще оформлення території біля нежитлової будівлі.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових перемог. Всім, хто брав участь, дякуємо за старання та особистий вклад у розвиток міста та його благоустрій.

Заявка жительки 1пров. Московського

Заявка жительки вулиці Комарова