Головна Новини Олевська міська рада Олевськ допомагає населенню Луганської області
Олевськ допомагає населенню Луганської області

Piccy.info - Free Image HostingОлевськ долучився до ініціативи голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Машковського – надати допомогу населенню постраждалих районів Луганської області. Допомогу збирали з усіх 23

районів. Доставку зібраного в окуповані території, які базуються на східних рубежах нашої держави, забезпечить керівництво області. На місцях цим займались голови районних адміністрацій.

Гуманітарна допомога жителям, які не виїхали з окупованих територій

включає наступний переліку продуктів харчування: цукор, борошно, крупи, макаронні вироби, сало, мед, картопля, овочі, консерви рибні та овочеві, олія та кондитерські вироби. Для кожного району стояли певні обмеження у вазі, для Олевська загальна сума вантажу не повинна була перевищувати 1400 кг.

Насправді продовольства було набагато більше, але саме це обмеження не дало змогу відіслати весь гуманітарний вантаж, зібраний олевчанами, тому решту обіцяють забрати та відправити в кінці тижня.

Працівники дитячих садочків міста та міської ради, а також батьки, діти яких відвідують дошкільні навчальні заклади, теж взяли участь в цій потрібній справі.

Попри те, що на сході нашої країни війна, Луганськ і Донецьк залишаються частиною України, а ми своїх в біді не залишаємо.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image Hosting