Головна Новини Олевська міська рада Інформація

Piccy.info - Free Image HostingНа адресу міської ради надійшов похвальний лист від командира військової частини В2254, полковника В.М. Осипчука, в якому він пише про жителя міста Олевськ, солдата Сергія Музику.

Сергій Музика був мобілізований 18 березня 2014 року. Вже 8 місяців він служить в лавах Збройних Сил України.

Про воєнні будні Сергія розповіла його мама Валентина Миколаївна: «Працює на базі по ремонту машин у Херсонській області, 20 км від Криму. Возить зброю в гарячі точки, а звідти забирає на ремонт техніку».

Його, як і тисячі чоловіків, вдома чекають рідні. Сергія ж вдома чекають мати Валентина Миколаївна, дружина Алла та 4-річна донька Марійка.

Міський голова Анатолій Повар від імені міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та жителів територіальної громади висловлює подяку Сергію за його патріотизм, мужність та героїзм, який він проявляє у боротьбі за незалежність України.

Бажає йому щастя, здоров’я, удачі та швидкого повернення додому цілим і неушкодженим. Олевськ пишається своїм земляком-Героєм. Слава Україні!

Похвальний лист