Головна Новини Олевська міська рада Олевчани викидають «домашнє» сміття в урни на центральних вулицях
Олевчани викидають «домашнє» сміття в урни на центральних вулицях

Piccy.info - Free Image HostingЦентральні вулиці Олевська оснащені урнами для сміття. Однак жителі міста часто користуються ними, щоб позбутися від «домашнього» сміття.

Нагадуємо олевчанам, що сміттєві урни вздовж центральних вулиць не призначені для викидання домашніх побутових відходів.Вулиці обладнані урнами для сміття, яке з’являється у процесі пересування містом: недопалків, обгорток від цукерок, пачок з-під цигарок, використаних серветок тощо.

Відтак, переконливо просимо мешканців не викидати в урни і не складувати біля них сміття, винесене з квартир або приватних будинків. Крім того, у побутовому смітті, як правило, знаходяться рештки їжі. Цим самим олевчани сприяють перебуванню на центральних вулицях бродячих собак, які несуть небезпеку для оточуючих. Наголошуємо про доцільність викидання сміття у призначені для цього місця, з яких вивозять відходи у визначені дні, згідно розроблених графіків.

Також звертаємося до суб’єктів господарювання із нагадуванням про те, що для зручності олевчан урни мають бути встановлені поблизу кожного торгівельного, розважального чи закладу громадського харчування в місті, про що вказується у кожному рішенні виконавчого комітету при наданні дозволу на відкриття торгівельної точки. Також усі підприємства торгівлі, побутового обслуговування, ринки, власники кіосків та інших об’єктів дрібнороздрібної торгівлі, автозаправні станції, тощо зобов’язані укласти угоду на надання послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів із ДП «Будпослуги-2». До речі, з 1 січня 2015 року договори будуть складатися за новими тарифами, затвердженими Антимонопольним та виконавчим комітетами.

На підставі ст.52 Кодексу України Про адміністративні порушення, на правопорушників передбачено накладення штрафу у розмірі від 340 грн. до 1360 грн. З початку 2014 року розглянуто 19 адміністративних справ та накладено 2431 грн. штрафу.