Головна Новини Олевська міська рада Благодійна організація допомогла мешканцям згорілого будинку
Благодійна організація допомогла мешканцям згорілого будинку

Piccy.info - Free Image Hosting

Тиждень тому, 28 жовтня, в Олевську на вулиці Суворова у багатодітній сім'ї сталася біда, пожежа повністю знищила житловий будинок та все майно.

Допомогти згодилися не тільки рідні, близькі, небайдужі люди, а й міська рада. Обласна благодійна організація «Турбота та милосердя», з якою не перший рік співпрацює мерія, на прохання міського голови А.В. Повара допомогти людям, відгукнулися одразу. Родині вже вдалося знайти винаймане житло, куди і привезли вантаж. Поки там наводять лад, нові сусіди прихистили до себе. Гуманітарна допомога складалася з пральної машини, кухонної електроплити, продуктів харчування, постільної білизни та одягу.

М.М. Камінський, організатор вантажу, зазначив, що це не останній їх візит, що в цьому випробуванні долі вона не одна, їх фонд обов’язково допомагатиме і надалі.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting