Головна Новини Олевська міська рада Привітання

Piccy.info - Free Image HostingШановні працівники та ветерани залізничної галузі!

Завдяки вашій наполегливій самовідданій праці невпинно зростають обсяги пасажирських та вантажних перевезень, з'являються нові швидкісні маршрути. І саме в цьому полягає гарантія довіри до Укрзалізниці, яка є одним з найпопулярніших і найдоступніших видів транспорту, надійним і авторитетним перевізником.

Залізничники, подаючи приклад високого професіоналізму, зуміли мобілізувати внутрішні резерви, подолали труднощі й створили міцну галузь, яку сьогодні по праву називають потужним локомотивом національної економіки.

За вашої активної участі будуються комфортабельні автошляхи, зводяться сучасні мости, реалізуються масштабні соціальні проекти.

Впевнений, що попереду у працівників залізничного транспорту України багато нових трудових перемог.

Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, добробуту й вагомих професійних здобутків.

З повагою, міський голова А.В. Повар