Січень

Головна Новини Олевська міська рада Шановні працівники соціальної сфери!
Шановні працівники соціальної сфери!

Piccy.info - Free Image HostingЩиро вітаю вас із професійним святом!

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги. За це вам шана і повага в народі.

На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність.

Щиро вірю, що ваша працьовитість, компетентність і надалі будуть служити людям.

Бажаю вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! Щиро дякую вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці Олевська мали гідну роботу та гідне життя.

Надії вам і віри, натхненної праці задля розквіту України!

З повагою, міський голова А.В. Повар