Головна Новини Олевська міська рада Олевському автопарку – ювілейних 60!
Олевському автопарку – ювілейних 60!

Piccy.info - Free Image Hosting

Привітати чисельний колектив, який терпляче чекав у дворі підприємства  із солідною датою завітали керівництво міста та району. Водії, контролери, механіки, бухгалтери ТДВ «РІМ-Богдан» сьогодні приймають поздоровлення.Грамоти та подяки за гарний сервіс, безпечні рейси,

безаварійну роботу і з нагоди Дня автомобіліста та дорожника приймав начальник Василь Прокопович Шибецький, який до речі ровесник підприємства, йому в цей день теж  виповнилось 60 років.

Незабаром до привітань приєднався і народний депутат Володимир Пехов. Він подякував Василю Прокоповичу за підтримку його діяльності на Олевщині та висловив сподівання на підтримку всіх присутніх на виборах 26 жовтня.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

На фото (зліва направо): голова РДА В.І. Пилипчук, начальник відділу промисловості, інфраструктури та туризму управління В.І. Ушко, голова районної ради М.А. Харченко, заступник голови РДА О.С. Ковальчук, міський голова А.В. Повар, народний депутат України В.А. Пехов, начальник  ПП "РІМ-БОГДАН" В.П. Шибецький.