Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада В Олевську стане світліше жити
В Олевську стане світліше жити
Автор: Content manager   

Piccy.info - Free Image Hosting

В місті проводять роботи із реконструкції вуличного освітлення

В зв’язку з проблемами енергопостачання за останні роки, дуже гостро постало питання освітлення. Освітлювальні прилади, які експлуатуються більше 25 років, не відповідають технічному рівню сучасного

 освітлювального обладнання і світловіддача їх дуже низька.

З огляду на негативні тенденції, що мають місце в забезпеченні безпечного пересування людей, незадовільний технічний стан та низькі експлуатаційні якості електромереж зовнішнього освітлення, з метою зниження рівня аварійності на дорогах та покращення умов благоустрою в Олевську, назріла потреба відновлення зовнішнього освітлення та реконструкції існуючих систем зовнішнього освітлення було затверджено проект «Реконструкція зовнішнього вуличного освітлення міста Олевськ з використанням світлодіодних світильників». Загальна вартість проекту 980 2 тис. грн., роботи виконує ТОВ «Науково-виробнича приладо-будівна компанія «ГЕГЕЛЬ».

На «електричній» черзі з капітального ремонту центральні вулиці Зої Космодем'янської, Свято-Миколаївська, Княгині Ольги, Володимирська, площа Соборна.

Світлотехнічне обладнання, яке передбачене проектом, відповідає міжнародним вимогам.

Використання даного світлотехнічного обладнання забезпечить цілі та мету проекту по зменшенню обсягів споживання електричної енергії у 15 разів, а це, відповідно, економія бюджетних коштів.

Демонтовані електропровід та світильники будуть задіяні на відновлення вуличного освітлення вулиць Пушкіна, Першотравневої, Покальчука, Чапаєва, Ареф’єва, Промислової, Партизанської.

З 16 по 31 жовтня від електропостачання відключаються об’єкти вуличного освітлення на вулицях Садова, Ціолковського, Космонавтів, Гагаріна, Миру, Енгельса, Промислова, Свято-Миколаївська, Робітнича у зв’язку із заміною та перепрограмуванням лічильників.

Просимо всіх водіїв та пішоходів бути обережними під час дорожньо-транспортного руху.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting