Головна Новини Олевська міська рада Будівництво п'ятиповерхівки по Свято-Миколаївській на стадії завершення
Будівництво п'ятиповерхівки по Свято-Миколаївській на стадії завершення

Piccy.info - Free Image Hosting

Будівництво багатоповерхівки по Свято-Миколаївській триває згідно графіку. Оформлено фасад будівлі, частково встановлено вікна і двері. За дотриманням норм та правил забудови житлового будинку слідкують спеціаліст з технічного нагляду, головний інженер проекту та замовник будівництва. Саме їх візит вдалося застати, а склад сфотографувати для історії.

На фото (зліва направо): інвестор Валерій Чижевич, міський голова Анатолій Повар, заступник міського голови Сергій Мельник, інженер з технічного нагляду Віктор Умінський, виконроб Віктор Шиманський, головний інженер проекту Микола Скрижалін, головний спеціаліст-будівельник Антон Мошко.