Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Співпраця з родиною – запорука успіху у вихованні дітей-дошкільнят
Співпраця з родиною – запорука успіху у вихованні дітей-дошкільнят
Автор: Content manager   

Piccy.info - Free Image Hosting«Правильне виховання – це наша щаслива старість, погане виховання – це наше майбутнє горе, це наші сльози, це наша провина перед іншими людьми, перед усією країною», - мудро висловився відомий педагог А.С. Макаренко.

Співдружність з сім’єю – одне з першочергових завдань в Олевському дошкільному навчальному закладі №2 «Малятко». Сучасне життя спонукає до урізноманітнення та оновлення форм спільної роботи з батьками. Використання різних форм і методів, залучення батьків до співпраці, творчість педагогів, дипломатичність – запорука успішної взаємодії ДНЗ і родини. Здійснення цієї роботи, досягнення в ній справжнього успіху можливі лише при індивідуальному підході до кожної сім’ї. Тільки тоді батьки йтимуть до дитячого садка зі своїми радощами і сумнівами, стануть єдиним колективом, завжди допоможуть і підтримають педагога.

Педагоги дошкільного закладу №2 намагаються якомога тісніше співпрацювати з батьками кожної дитини, спрямовуючи свої зусилля на охорону та зміцнення здоров’я малят. Батьки не повинні виступати в ролі експертів чи спостерігачів роботи педагогів. Ми – рівноправні партнери і союзники. Практика показує: жодні заходи не дадуть позитивних результатів, якщо до них не залучати батьків, якщо поставлені проблеми не розв’язуються разом з ними – першими і найавторитетнішими вчителями.

На протязі всього навчального року батьки приймають активну участь в вихованні і навчанні дітей співпрацюючи з колективом ДНЗ №2 - створюють сучасні умови для успішного розвитку дітей.

Саме завдяки батькам в новому навчальному році (станом на 20.10.14  р.) матеріальну базу ДНЗ №2 було поновлено новими сучасними іграшками (щира подяка – Андрійчук Юлії Василівні, Андрійчук Наталії Василівні, Бурмаці Юлії Леонідівні, Берташ Ірині Михайлівні, Вінійчук Оксані Михайлівні, Шиш Марині Анатоліївні, Саковець Марині Миколаївні, Саленко Ніні Миколаївні, Бондарчук Валентині Петрівні).

 Слід відмітити і батьків, які не стояли осторонь проблеми поновлення м’якого інвентаря, а саме завдяки Шиш Марині Анатоліївні було придбано нове коврове покриття в ясельну групу, батьківським  комітетом старшої групи (дітей-випускників) було придбано постільну білизну, а батьки новоприбулих дітей – Хлань Лариса Вікторівна, Левченко Любов Миколаївна та Кеда Ірина Василівна придбали для дітлахів нові рушнички. Висловлюємо Вам подяку за небайдужість.

 Дидактичний матеріал з патріотичного виховання було придбано Хоречко Ларисою Валеріївною, одяг та атрибути для дидактичної ляльки було поновлено Ковальчук Іриною Валеріївною, а медикаменти для надання першої невідкладної допомоги було придбано для дошкільного закладу Бобровник Людмилою Василівною. Дякуємо!

А творчий колектив ДНЗ №2 також не стоїть осторонь проблем дитячого садка. Завдяки працівникам дошкільної установи в цьому році було придбано нову сучасну автоматичну пральну машину.

Слід згадати та висловити щиру подяку Панченко Олексію Анатолійовичу, директору ОП «Тепломережа», за придбання плитки для ремонту підлоги харчоблоку ДНЗ №2; Шибецькому Василю Прокоповичу, директору ТДВ «Рім-Богдан», за сприянням якого на території дошкільного навчального закладу було встановлено елементи нового ігрового майданчику.

Традиційно хочеться відмітити щорічний внесок в покращення матеріальної бази дошкільного закладу Олевську міську раду, за рахунок міського бюджету якої було проведено поточний ремонт всіх групових, службових та складських приміщень ДНЗ, ігрового майданчика, котельні. Придбано новий сучасний  твердопаливний котел для покращення умов проведення опалювального сезону та економії твердого палива. Придбано та встановлено миючі ванни для дотримання санітарно-гігієнічних вимог. Повертаючись до співпраці з батьківською громадою хочеться згадати слова В.Сухомлинського про те, що процес формування всебічно розвиненої, здорової особистості на різних вікових станах неможливий без постійного взаємозв’язку родинного та суспільного виховання, небайдужості оточуючих людей.

І залежить це від нас самих, наших взаємин один з одним, наших уподобань і прагнень, від того, що найбільше цінуємо у людському бутті. Головне – рівень психолого-педагогічної культури батьків і педагогів, а вже потім усе інше.

Н.А.Дубченко

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting