Головна Новини Олевська міська рада Концерт для олевських захисників України
Концерт для олевських захисників України

Piccy.info - Free Image Hosting

Президент України Петро Порошенко встановив 14 жовтня, коли святкується Покрова Пресвятої Богородиці, новим державним святом – Днем захисника України.

Таке рішення прийняте з метою «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості».

На переконання Петра Порошенка, день, який раніше був одним із найголовніших свят запорізьких козаків, стане одним із головних свят у календарі нової України.

Згідно з Указом, втрачає чинність Указ Президента України від 23 лютого 1999 року «Про День захисника Вітчизни». Йдеться на сайті Президента України.

День захисника України вперше відсвяткували і олевчани, щоправда відбулося це 17 жовтня. На концерті були присутні керівництво міста та району, ветерани Другої Світової війни, учні та учасники АТО. Патріотичності святу вистачало: український «козацький» репертуар, жовто-сині кольори і всім знайомі «Слава Україні! Героям Слава!»

Цей концерт був присвячений всіх Синам України, хто захищає її сьогодні, хто пішов на війну ще в першій хвилі мобілізації, а особливо тим, хто віддав своє життя за її волю і незалежність.

Після концертної програми, відбулася розмова між керівництвом та учасниками  АТО про допомогу, яка надавалась, про допомогу їх сім’ям та проблемні питання, які готові вирішити вже сьогодні.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image Hosting

На фото (зліва направо): міський голова Анатолій Повар, бійці 30-ї механізованої бригади, учасники АТО в Луганську Павленко Олег та Михайленко Віктор, отець Олег.