Червень

Головна Новини Олевська міська рада Самоорганізуватися, щоб жити краще
Самоорганізуватися, щоб жити краще

Piccy.info - Free Image Hosting

Позитивним прикладом для інших мешканців Олевська вирішили стати і жителі вулиці Жовтневої. Вони самоорганізувались заради спільної справи – провести на вулиці водопостачання та каналізування. Всі роботи проводять

за власний рахунок. Для того, щоб міська рада могла фінансово допомогти  необхідно було створити вуличний комітет (на рахунок якого можна було перерахувати бюджетні кошти), але на такий крок вони не наважились. Зрозуміло, що питання створення  вуличного комітету не може бути вирішене лише бажанням певної кількості громадян, потрібна активність всіх.

Насправді, таких «комунальних» матеріалів на сайті багато. Чому? Корисні замітки, історії успіху, маленькі перемоги і приклади успішного вирішення проблем публікуються для того, щоб дати поштовх суспільній активності, дати місце дії й можливостям тим, хто сумнівається, що з цього може щось вийти.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting