Головна Новини Олевська міська рада Колектив ради привітав міського голову з Днем Шефа
Колектив ради привітав міського голову з Днем Шефа

Piccy.info - Free Image HostingЦе свято – це офіційний привід подякувати керівникові за його турботу про колектив.

Від його рішень залежить успіх справи, якою займається весь колектив.

У День Шефа підлеглі й колеги-керівники традиційно нагадують один одному і самим собі, що професія керівника – часто робота без відпочинку, яка вимагає відповідальності за кожен крок, а Бос теж людина і його чи її нервова система нічим не відрізняється від нервової системи кожного підлеглого. Він чи вона, хай іноді, але жадає до себе простої людської дружньої уваги. Не буде зайвим в цей День піднести своєму шефові якийсь, нехай символічний подарунок або листівку з позитивним настроєм, висловити щиру повагу, сказати теплі слова, а критику залишити на який-небудь інший день.

У День керівника редакція офіційного сайту міської ради приєднується до привітань і поздоровлень на адресу всіх начальників і бажає їм розуміння і поваги, терпіння, мудрості у прийнятті рішень, здоров’я і здорових відносин зі своїми підлеглими, а також всілякого благовоління зверху (ну ви розумієте)! З Днем Шефа Вас!