Січень

Головна Новини Олевська міська рада Хірургічне відділення Олевської ЦРЛ отримало гуманітарну допомогу
Хірургічне відділення Олевської ЦРЛ отримало гуманітарну допомогу

Piccy.info - Free Image Hosting

Фонд «Рідне Полісся», за фінансової підтримки лідера Радикальної партії Олега Ляшка, надали хірургічному відділенню Олевської ЦРЛ гуманітарну допомогу у вигляді двох роляторів для хворих, дитячого інвалідного візка,

медичних халатів, бахіл, шприців, систем для крапельниць, стерильних печаток, хірургічних костюмів та інше.

Супроводжували гуманітарний вантаж представники громадських організацій. Участь у врученні брали генерал-майор Генерального штабу ЗСУ у ВРУ Петро Гаращук, міський голова Анатолій Повар, голова РДА Віктор Пилипчук, головний лікар Олевської ЦРЛ Павло Демкович та заввідділенням хірургії Олег Казюк.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting