Головна Новини Олевська міська рада Толока на міському кладовищі
Толока на міському кладовищі

Piccy.info - Free Image Hosting

10 жовтня пройшов суботник на міському  кладовищі, в якому взяли участь працівник Олевського відділу кримінально-виконавчої інспекції майор Наталія Анатоліївна Мельник із підобліковими громадянами, голова
 ветеранської ради Олевського району Надія Тимофіївна Ничипорчук із членами організації та наглядач кладовища Віктор Анатолійович Козловець із своїми працівниками. Керував роботою та активно долучився майстер з благоустрою міста Анатолій Михайлович Миніч. Учасники акції  прибирали могили воїнів-визволителів Олевська, вирубували дерева та чагарники і прибирали листя на кладовищі.

На жаль, представники громади Олевська не підтримали ініціативу і не долучились до акції. Будемо сподіватись, що жителі міста оцінять старання учасників толоки та наступного разу не залишаться осторонь.

Олевська міська рада виносить подяку Олевському відділу кримінально-виконавчої інспекції та Раді ветеранів Олевського району за їхній внесок у благоустрій міста.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting