Головна Новини Олевська міська рада Шановні працівники поштового зв’язку району, ветерани галузі!
Шановні працівники поштового зв’язку району, ветерани галузі!

Від імені органів місцевого самоврядування Олевська та від себе особисто щиро вітаю Вас із Всесвітнім днем пошти.

Щодня олевчани користуються послугами поштового зв’язку, відправляючи листи, телеграми, поштові перекази, передплачуючи й

отримуючи  улюблені газети і журнали. Забезпечуючи безперебійну комунікацію між селами, містами України та інших держав, ви об'єднуєте людей, розділених тисячами кілометрів.

Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що скорочуєте відстані між людьми, несете радість спілкування.

Щиро бажаю вам вагомих професійних успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя.

З повагою, міський голова А.В. Повар