Головна Новини Олевська міська рада Святковий концерт до дня працівника освіти
Святковий концерт до дня працівника освіти

Як відомо, перша неділя жовтня пов'язана із знаменним святом для всіх освітян –  Днем працівника освіти, або, як ми знаємо з дитинства, Днем вчителя.  Саме до цього дня сьогодні, 2 жовтня,  у стінах актової зали Олевського районного будинку культури відбувся святковий захід.

Кращі педагоги  міста та  району отримали від влади щирі вітання, грамоти, квіти і подарунки. Олевська міська рада також не залишилась осторонь –  заступник міського голови  Василь Колбасюк привітав освітян і вручив почесну грамоту за високий професіоналізм в роботі та багаторічну педагогічну діяльність  заступнику директора Олевського ПТУ №10 Оксані Борисівні Фоміній.

Вихованці ЦХЕТУМу разом зі своїми наставниками та працівники Олевського районного будинку культури  підготували до свята чудовий концерт,  який додав присутнім гарного настрою.