Головна Новини Олевська міська рада Концерт до Дня дошкілля
Концерт до Дня дошкілля

26 вересня у ЦХЕТУМі за ініціативи відділу освіти Олевської РДА відсвяткували концерт присвячений Дню дошкільної освіти.

Це свято подарувало можливість всім, хто не байдужий до світу дитячої душі,

чудову можливість самим відчути себе в певній мірі дитиною: безтурботною, щирою, веселою, люблячою весь світ і всіх навколо.

І хоча такі свого роду свята – це ризик для здоров’я дітей (до групи ризику захворювань на грип та ГРВі належать діти до 5 років), наразі підвищився рівень захворюваності в місті серед дітей і дорослих, батьки дали згоду на участь малечі. Що говорити, справжні артисти, вже з юного віку не бояться ні сцени, ні публіки, ні тим паче хвороб.

І варто ще дещо згадати, в минулому 2013 році всі педагоги ДНЗ міста отримали сумлінну працю в розмірі 50% від посадового окладу, в цьому році через проблеми з бюджетом це не вдалося зробити. А оскільки про святкування Дня дошкільного працівника міську раду попередили лише у другій половині дня перед святкуванням, навіть грамоти, для людей, які варто було б нагородити, не змогли підготували.