Головна Новини Олевська міська рада У ДНЗ №1 оновились дитячі майданчики
У ДНЗ №1 оновились дитячі майданчики

Тримати «марку» дитячому садочку «Зірочка» допомагають і батьки, і спонсори. Останні допомогли «розжитися» на нове ігрове обладнання на подвір’ї: «грибочки» та альтанки, яке ДНЗ отримав за підтримки міського голови Анатолія Повара та приватного підприємця Василя Шибецького.

Дитячі садочки міста не ломляться від дорого вартісних подарунків та й побалувати себе за бюджетні кошти не завжди можуть. Єдина надія на небайдужих батьків та спонсорів. Завідуюча ДНЗ №1 Любов Кондратовець, користуючись нагодою візиту преси,  висловили подяку за підтримку та допомогу.

Діти в садочку подібні до маленької нації, котра гуртується, щоб вижити і не загубитися у великому місті. Вони активно «обживають» «новобудови» під час прогулянки. Дітям приємно проводити дозвілля серед такого різноманіття власноруч зробленого інвентарю, і цей настрій відчувається на відстані.