Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Проект рішення
Проект рішення
Автор: Content manager   

 "Про погодження тарифів на надання послуг по збору та вивозу твердих побутових відходів"

Шановні мешканці міста! Просимо протягом п’ятнадцяти днів з дня оприлюднення проекту

 рішення Олевської міськоїради «Про погодження тарифів на надання послуг по збору та вивозу твердих побутових відходів», направляти свої письмові пропозиції, зауваження до виконавчого комітету Олевської міської ради, на адресу: м. Олевськ Житомирської області, вул. Володимирська, 2 , тел. 2-11-52, 2-14-21 або на електронну адресу міської ради Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Усі зауваження і пропозиції щодо проекту регуляторного акта, одержані протягом встановленого строку, будуть в обов'язковому порядку розглянуті та враховані.

Розглянувши подання дочірнього підприємства «Будпослуги-2» приватного підприємства «Будпослуги № 1», надані ними розрахунки планової собівартості щодо тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для споживачів приватного сектору, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України. Про житлово-комунальні послуги», Постановою Кабінету Міністрів України від 26 07.2006 р. № 1010 «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», враховуючи загальне зростання цін на енергоносії, підвищення мінімального рівня заробітної плати, виконком міської ради.

ВИРІШИВ:

1.      Погодити дочірньому підприємству «Будпослуги-2» приватного підприємства «Будпослуги № 1» тарифи на послуги по збору та вивозу твердих побутових відходів: для населення приватного сектору - 35,86 грн. за 1 куб.м.; для бюджетних установ та організацій - 39,28 грн. за 1 куб.м. Для інших суб’єктів господарської діяльності - 51,23 грн. за 1 куб.м.

2.      Затвердити місячну плату за вивезення твердих побутових відходів на одного споживача приватного сектору 5,23 грн., виходячи з норми утворення: 1.75 куб. м ТПВ на одну людину в рік (35,86 грн. х 1..75куб.м. : 12 міс. = 5,23 грн.)

3.      Відповідальному за випуск бюлетеня «Новини Олевська» Дрозд Н.С' опублікувати дане рішення в бюлетені для ознайомлення споживачів послуги по збору та вивозу твердих побутових відходів з новими тарифами по вивезенню твердих побутових відходів та розмістити дане рішення на сайті Олевської міської ради.

4.      Даний тариф застосувати не менше ніж за 15 днів з дня повідомлення про затвердження тарифу на послуги по Збору та вивозу ТПВ в мережі «Інтернет» на сайті Олевської міської ради olevsk-rada.gov.ua.

5.      З метою забезпечення стабілізації цін (тарифів) на комунальні послуга, адміністрації дочірнього підприємства «Будпоспуга-2» приватного підприємства «Будпослуги № 1» вишукувати можливості щодо зниження собівартості надання послуг, щоквартально проводити аналіз фактичних витрат.

6.      Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету №179 «Про погодження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для споживачів приватного сектору» від 27.07.2011р.

7.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови В.В.Колбасюка та заввіділом фінансово-господарської діяльності міської ради В.В.Дорош.