Головна Новини Олевська міська рада ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ!
ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ!

Щиро вітаю з нагоди професійного свята – Дня дошкілля!

Цього дня вся країна вітає тих, хто за покликанням душі допомагає пізнавати світ, віддаючи силу й серце своїм вихованцям. Це свято єднає всіх маленьких громадян держави, педагогів і батьків, усіх, хто причетний до дошкільної освіти.

Вашим завданням було і залишається головне: створити умови для того, щоб дитинство наших малюків стало справді щасливим, щоб це сонячне відчуття захищеності, тепла і любові наші дошкільнята пронесли через усе життя.

Тож сійте в чисті дитячі душі розумне, вічне, добре, і ці зернятка проростуть багатством країни, щасливим майбутнім, нашою спокійною старістю. Поливайте їх живою водою добра, любові, правди, мудрості, людяності – і чекайте доброго врожаю!

Зичу Вам здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу.

З повагою, міський голова Олег Омельчук