Головна Новини Олевська міська рада Стартував VII фестиваль польської культури в Олевську
Стартував VII фестиваль польської культури в Олевську

У Римо-католицькому костелі Воздвиження Святого Хреста Святою Літургією розпочалось відзначення Днів польської культури, які проходитимуть в Олевську з 24 по 26 вересня. Після вечірньої молитви, прихожанам показали

концерт дитячого польського вокального ансамблю з Володар-Волинського «Кольорове пташки», які і відкрили VIIфестиваль польської культури «Сонячні мелодії».

Серед присутніх міський голова А.В. Повар, секретар міської ради Євдокимов С.М., голова Олевського районного відділу Спілки поляків України Халімончук Д.В. та член товариства Земляний В.О.

Зворушливим моментом зустрічі було відзначення невеличкими сувенірами і дипломом солістів ансамблю «Кольорове пташки».

Міський голова заодно привітав всіх, кому польська культура є рідною або близькою, висловлював щирі побажання нових здобутків, успіхів та досягнень у справі збереження, розвитку та процвітання польської общини в Олевську.