Головна Новини Олевська міська рада День фармацевтичного працівника
День фармацевтичного працівника

Piccy.info - Free Image Hosting

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –   Дня фармацевтичного працівника.

Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками.

У місті сформовано розгалужену аптечну мережу, яка пропонує широкий асортимент високоефективних  лікарських засобів. Змінюється зовнішній вигляд і внутрішнє оформлення багатьох аптечних закладів. Фармацевти постійно працюють над поліпшенням якості обслуговування населення, дбають, аби аптечні заклади ставали своєрідними центрами здоров'я, де кожен відвідувач може отримати кваліфіковану консультацію та допомогу.

У переддень свята щиро дякую вам за ті зусилля, яких ви докладаєте щоденно для охорони здоров'я наших громадян. Ваша відданість благородній справі, глибокі знання і фаховий досвід поєднуються з духовністю, милосердям та щирим співчуттям до людей.

Нехай кожен день дарує вам спокій та добробут. Божого благословення, мирного неба та щастя кожній Вашій родині!

З повагою, міський голова                                                                          А. В. Повар