Головна Новини Олевська міська рада В Олевську розпочали будівництво водопровідної та каналізаційної мереж на вулиці Комарова

Погодні умови першого місяця осені дозволяють проводити підготовчі роботи по прокладанню комунікацій водопостачання та водовідведення по вулиці Комарова.

Будівництвом займається підрядна організація ПП «Діатом-А», загальна протяжність мережі водопроводу складатиме 0, 570 км, каналізації – 0, 470 км. На проект виділено 120 тисяч гривень з міського бюджету, кошти вуличного комітету становлять 48 тисяч.

Головне завдання міської ради підключити всі 48 будинків приватного сектору до центральної системи водопостачання та каналізування, про що йшлося при обговоренні проекту з жителями цієї вулиці.

Результатом виконання проекту буде збудована мережа водопостачання та водовідведення, що забезпечить жителів громади якісною питною водою, покращить матеріально-побутові умови проживання. Вдале втілення проекту також доказ того, що громада здатна і повинна самостійно планувати та реалізовувати проекти місцевого значення.