Головна Новини Олевська міська рада Військова частина Чернігівщини отримає допомогу від олевчан
Військова частина Чернігівщини отримає допомогу від олевчан

Міська рада надала гуманітарну допомогу на 5 тисяч гривень у вигляді  медикаментів. До благодійного та водночас патріотичного вчинку – допомогти українським військовим, приєднались прихожани Римо-католицького Костелу Воздвиження Святого Хреста (отець Ігорь), ТОВ «Меркурій» (директор Повар Л.П.), ОП теплових мереж (директор Панченко

О.А.), приватний підприємець Катинський В.І., які сформували свої посилки із речей першої необхідності: шкарпетки (92 пари), нижня білизна (43 шт.) та цигарок (178 пачок) і сірників (11 пачок).

Військова частина А-1815 знаходиться в Чернігівській області, смт Гончарівське, зокрема допомогу від олевчан отримає 1-а окрема танкова бригада. Цю військову частину було вибрано через складне матеріальне становище. Сюди було мобілізовано більш як 2000 військовослужбовців, але належного перебування в ній не забезпечено. Служать в цій частині і земляки-олечани, які попросили допомоги. Цілком ймовірно, що місцева влада не допомагає в повній мірі, через що така ситуація.Гуманітарний вантаж дійде до військової частини вже завтра, 18 вересня.

Дійсно, зараз не важливо хто і яку посаду обіймає, до якої політичної сили належить, яку віру сповідує, зараз головне зрозуміти, що ми потрібні нашим хлопцям, які ціною власного життя тримають оборону України та витісняють ворога з української землі.

Велика вдячність всім, хто приєднався до цієї справи.