Головна Новини Олевська міська рада Привітання

Щиро вітаю всіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Олевського районного сектору Управління ДСНС в Олевському районі з професійним святом - Днем рятувальника! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску

людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Переконаний, що ви й надалі віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

З повагою, міський голова

А.В. Повар