Головна Новини Олевська міська рада На засіданні виконкому прийняли рішення по ДНЗ міста та Олевському ринку
На засіданні виконкому прийняли рішення по ДНЗ міста та Олевському ринку

12 вересня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Олевської міської ради. На порядку денному лише нагальні питання, пов’язані з дошкільними установами міста.

Першим слухали проект рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету №155 від 06.2014 року «Щодо змін до статутів ДНЗ та вирішення питань перерозподілу основних засобів, матеріальних цінностей і кошторисних призначень фінансового ресурсу між дошкільними закладами освіти міста», з якого інформував секретар міської ради Євдокимов С.М.

Запрошена на засідання методист районного методичного кабінету Ступак Н.В. представляла позицію районного відділу освіти.

Після тривалої дискусії, рішення прийняли у такій редакції (див. нижче).

Також члени виконкому слухали звіт комісії щодо законності розміщення тимчасових споруд на території кооперативного ринку. З’ясувалось, що дозвіл на розміщення давав і мав на це право районний відділ архітектури Олевської РДА, але. Після того, як у місті з’явився свій відділ містобудування та архітектури, то дозволи на розміщення малих архітектурних форм та паспорти прив’язки мав повноваження надавати лише начальник даного відділу міської ради.

З’ясувалось, що начальник районного відділу архітектури не мав права видавати дозвільні документи дирекції Олевського кооперативного ринку, так як це були повноваження саме начальника міського відділу. В такому випадку можна лише оскаржити дії районного землевпорядника, але це навряд чи допоможе повернути ринок громаді.

Другим питанням заслухали заяви батьків, один із яких учасник АТО, інша сім'я – переселенці із зони АТО, та надали дозвіл на відвідування дошкільних навчальних закладів міста Олевська дітям з інших територіальних громад.

ОЛЕВСЬКА  МІСЬКА  РАДА                 ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В и к о н а в ч и й          к о м і т е т

РІШЕННЯ  № 181

від 12 вересня 2014 року

Про внесення змін до рішення виконавчого

комітету № 155 від 06 серпня 2014 року

«Щодо змін до статутів ДНЗ та

вирішення питань перерозподілу

основних засобів, матеріальних

цінностей і кошторисних

призначень фінансового ресурсу

між дошкільними закладами освіти міста»

Заслухавши інформацію секретаря Олевської міської ради Євдокимова С. М., керуючись ст. 29, ст. 30, ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13, ст. 19 Закону України «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінетом Міністрів України № 305 від 12 березня 2003 року із подальшими змінами, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.     Внести зміни до ч. 1 рішення виконавчого комітету № 155 від 06 серпня 2014 року «Щодо змін до статутів ДНЗ та вирішення питань перерозподілу основних засобів, матеріальних цінностей і кошторисних призначень фінансового ресурсу між дошкільними закладами освіти міста» шляхом викладення її у новій редакції, а саме:

«Зобов’язати начальника відділу освіти Олевської РДА Левченка Валерія Петровича:

·     попередити про можливе дострокове розірвання трудового договору на підставі п. 1. статті 40 та ст. 36 Кодексу законів про працю України керівників усіх дошкільних навчальних закладів міста Олевська протягом 2-х (двох днів) з моменту прийняття цього рішення;

·     зобов’язати керівників дошкільних навчальних закладів міста Олевська попередити всіх працівників відповідних дошкільних навчальних закладів міста про можливе дострокове розірвання трудового договору на підставі п. 1. статті 40 та ст. 36 Кодексу законів про працю України невідкладно, але не пізніше 2-х (двох) робочих днів з моменту отримання повідомлення начальника відділу освіти Олевської РДА Левченка В. П. зазначеного в п. 1 цього рішення виконавчого комітету.»

2.     Внести зміни до ч. 3 рішення виконавчого комітету № 155 від 06 серпня 2014 року «Щодо змін до статутів ДНЗ та вирішення питань перерозподілу основних засобів, матеріальних цінностей і кошторисних призначень фінансового ресурсу між дошкільними закладами освіти міста» шляхом викладення її у новій редакції, а саме:

«3.Внести зміни до статутів дошкільних навчальних закладів міста Олевська шляхом:

3.1. викладення статутів у новій редакцій відповідно до додатку 1 до цього рішення виконавчого комітету (зміни № 1);

3.2. внесення змін до п. 9.2. статутів дошкільних навчальних закладів шляхом викладення його у наступній редакції «9.2Керівництво роботою дошкільного навчального закладу здійснює його завідувач, який призначається і звільняється з посади за поданням міського голови виконавчим комітетом Олевської міської ради за попереднім погодженням з відділом освіти Олевської районної державної адміністрації у порядку передбаченому чинним законодавством України.

Із завідуючим ДНЗ № __ укладається контракт.» (зміни № 2).

3.     Додаток № 1 до рішення виконавчого комітету № 155 від 06 серпня 2014 року «Щодо змін до статутів ДНЗ та вирішення питань перерозподілу основних засобів, матеріальних цінностей і кошторисних призначень фінансового ресурсу між дошкільними закладами освіти міста» викласти у новій редакції яка є додатком до цього рішення виконавчого комітету.

4.     Після погодження відділом освіти Олевської районної державної адміністрації змін № 2 до статутів дошкільних навчальних закладів міста Олевська викласти статути дошкільних навчальних закладів у новій редакції враховуючи відповідні зміни.

5.     Встановити, що прийом вихованців (дітей дошкільного віку) батьки яких не зареєстровані на території міста Олевська у дошкільні навчальні заклади міста здійснювати лише після надання дозволу виконавчим комітетом Олевської міської ради.

6.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Євдокимова С. М.

Міський голова                                                                          А. В. Повар