Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Участь у навчанні для мерів малих міст
Участь у навчанні для мерів малих міст
Автор: Content manager   

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO розпочав впровадження  Школи місцевого самоврядування. В рамках даного проекту  планується провести два етапи навчання та дистанційний курс. Для участі в проекті було відібрано

 належним чином підготовлених та вмотивованих лідерів місцевого самоврядуванняшляхом проведення конкурсу та  збору анкет. Учасником навчання є і міський голова Олевська Анатолій Повар.

 З 10 по 13 вересня пройшов перший етап навчання. Лекторами та тренерами Школи були: Валентина Полтавець, директор Асоціації малих міст України, Ігор Абрам’юк, експерт з розвитку мережі PerioHet Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні, Наталія Алюшина, доцент кафедри державного управління і менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України, Олександра Васильєва, професор кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Національної академії державного управління при Президентові України,  Анатолій Ткачук, директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства та інші.

Головним завданням проекту є забезпечити налаштованість керівників ОМС на вдосконалення системи МС, на участь у розробленні суспільних реформ та на їх практичне впровадження; готовність до продовження діяльності у сфері МС в нових умовах.