Головна Новини Олевська міська рада Важливі питання порядку денного виконкому
Важливі питання порядку денного виконкому

На засіданні виконавчого комітету Олевської міської ради від 09.09.2014 року, яке провів міський голова Анатолій Повар, члени виконкому заслухали та обговорили 26 питань порядку денного.

За результатами розгляду заяв жителів міста, виконавчим комітетом прийняті рішення, що стосуються дозволу на будівництво, добудову та перебудову житлових будинків, на збір вихідних даних для підключення до міської мережі водопостачання, про виконання вимог паспорту прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Затверджено рішенням виконкому надання матеріальної допомоги гр. М. на поховання у розмірі 150 грн., на лікування учаснику АТО – 1000 грн., сім’ям, чоловіки яких мобілізовані до ЗБУ – по 500 грн., на лікування гр. П. – 500 грн., гр. К. – 500 грн., гр. С. – 300 грн.

Дозвіл на відвідування ДНЗ міста Олевськ отримали батьки 12 дітей з інших територіальних громад, які написали заяви до міської ради.

На соціальний квартирний облік на позачергове отримання житла  поставлено 1 дитину, позбавлену батьківського піклування, на квартирний облік до обліку позачергової черги громадян, які потребують поліпшення житлових умов, поставлено 3 сім'ї.

Одноголосним рішенням затвердили розпорядження міського голови:

-         № 140 від 15.08.2014 року «Про надання дозволу на проведення дискотеки»;

-         № 146 від 20.08.2014 року «Про надання дозволу на відкриття торгової точки»;

-         № 147 від 22.08.2014 року «Про надання дозволу на проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України»;

-         № 148 від 22.08.2014 року «Про надання матеріальної допомоги».

Почали із розгляду колективної заяви жителів будинку №1 по вул. Володимирській, які самоорганізувалися, щоб облаштувати дитячий майданчик для малечі, на що члени виконкому надали згоду. І хоч один із жителів був проти задуманого батьками місця розміщення майданчика через посаджений там садок, більшість таки мала рацію, тому і перемогла, та й садок ніхто не знищуватиме, в цьому не має потреби.

Члени виконавчого комітету детально розглянули питання про надання дозволу на відкриття торгових точок і надали дозволи на їх діяльність, окрім відкриття 3Dконференц-залу в ТЦ «Сова» через відсутність всіх документів.

З порядку денного зняли питання про звіт комісії щодо законності розміщення тимчасових споруд на території кооперативного ринку через відсутність на засіданні голови комісії Стадніка Романа, який мав доповідати. Дільничний інспектор, яка мала доповідати про роботу громадських формувань по охороні громадського порядку, теж була відсутня, але надану нею інформацію присутні взяли до відома.

Розглянули заяву голови Олевського районного відділу Спілки поляків України Халімончук Д.В. про надання приміщення на безоплатній основі для проведення уроків польської мови та історії, музики та репетиції творчих колективів. Члени виконкому прийняли рішення рекомендувати відділу культури та туризму Олевської РДА надати таку можливість в приміщенні музичної школи у визначені години, але так, щоб не заважати навчальному процесу.

Розглядали і проблемне питання порушення правил додержання тиші в м.Олевськ об’єктами ресторанного бізнесу «Магнат», «Маєток» та «AllMarine». На ці заклади були неодноразові скарги з боку жителів міста і в районний відділ міліції, і до міської ради. Наприклад, дирекція «AllMarine» проігнорували попереднє рішення виконавчого комітету, де вони обмежили використання звуковідтворюючої апаратури в нічний час. Отож, цього разу власників цих закладів зобов’язали дотримуватись тиші після, встановлених законом, 23.00.

На розгляд винесли і питання про трудове використання осіб, підданих адміністративному арешту, вони виконуватимуть суспільно-корисні роботи в місті. Виконавчий комітет не заперечив щодо позовних вимог гр. Д. до Олевської міської ради про визнання права власності на нерухоме майно за набувалою давністю. Також затвердили схеми встановлення інформаційний наметів на території міста у період передвиборчої агітації до позачергових виборів народних депутатів до Верховної Ради України, створили комісію по передачі ОСББ «Прометей» житлового будинку по вул. Гетьмана Виговського, 15 та надали дозвіл на передачу на баланс Олевської територіальної громади міста житлового будинку по вул. Щасливій, 30.