Головна Новини Олевська міська рада По вул. Першотравневій будують водопровідну мережу
По вул. Першотравневій будують водопровідну мережу

Мешканці приватних будинків по вул. Першотравневій увесь час жили з комунальною проблемою – відсутністю централізованого водопостачання. Лише цьогоріч закоренілу проблему вдалося вирішити завдяки активу цієї

вулиці. Хочеться додати, що місцевість, на якій розташована вулиця, переважно кам’яниста, тому зробити криницю у дворі було не можливо. Найближче джерело питної води розташоване за декілька десятків метрів, але спускатися до нього під кутом 40 градусів, а тим паче підніматися вверх, вимагало великих зусиль і часу. І тому одним із завдань міської ради було допомогти у вирішенні цієї проблеми.

Виконавчий комітет міської ради своїм рішенням від 5 грудня 2012 року надав дозвіл на будівництво водопровідної мережі по вул. Першотравневій та провулку Першотравневому.  Лише завдяки ініціативній групі, 3 вересня 2014 року на вулиці почала працювати техніка та проводитися будівельно-монтажні роботи.

Загальна протяжність мережі складатиме 0.700 км, вартість складатиме 120 тис. грн., з них: 80 тис. грн. – кошти із місцевого бюджету, 40 тис. грн. – кошти населення.

В проекті участь взяли господарі 18 будинків. Строки будівництва приблизно серпень - листопад, генеральна підрядна організація, яка виконує роботи, приватне підприємство «Будпослуги-1» (м.Олевськ).

У жителів вулиці Першотравневої був успішний досвід самоорганізації в складі кооперативу «Східний-1» під час реалізації проекту газопостачання. А це те, що дуже необхідно: люди контролюють кожну копійку, кожен метр труби, якість виконаної роботи, що є дуже важливим для обох учасників процесу: жителів та міської ради.

Оцінивши умови співфінансування «кошти населення-міський бюджет», вирішили розвивати співпрацю вже у напрямку водопостачання. Олевчани готові працювати з владою, це говорить про довіру та бажання змінювати місто на краще.