Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада По вул. Першотравневій будують водопровідну мережу
По вул. Першотравневій будують водопровідну мережу
Автор: Content manager   

Мешканці приватних будинків по вул. Першотравневій увесь час жили з комунальною проблемою – відсутністю централізованого водопостачання. Лише цьогоріч закоренілу проблему вдалося вирішити завдяки активу цієї 

вулиці. Хочеться додати, що місцевість, на якій розташована вулиця, переважно кам’яниста, тому зробити криницю у дворі було не можливо. Найближче джерело питної води розташоване за декілька десятків метрів, але спускатися до нього під кутом 40 градусів, а тим паче підніматися вверх, вимагало великих зусиль і часу. І тому одним із завдань міської ради було допомогти у вирішенні цієї проблеми.

Виконавчий комітет міської ради своїм рішенням від 5 грудня 2012 року надав дозвіл на будівництво водопровідної мережі по вул. Першотравневій та провулку Першотравневому.  Лише завдяки ініціативній групі, 3 вересня 2014 року на вулиці почала працювати техніка та проводитися будівельно-монтажні роботи.

Загальна протяжність мережі складатиме 0.700 км, вартість складатиме 120 тис. грн., з них: 80 тис. грн. – кошти із місцевого бюджету, 40 тис. грн. – кошти населення.

В проекті участь взяли господарі 18 будинків. Строки будівництва приблизно серпень - листопад, генеральна підрядна організація, яка виконує роботи, приватне підприємство «Будпослуги-1» (м.Олевськ).

У жителів вулиці Першотравневої був успішний досвід самоорганізації в складі кооперативу «Східний-1» під час реалізації проекту газопостачання. А це те, що дуже необхідно: люди контролюють кожну копійку, кожен метр труби, якість виконаної роботи, що є дуже важливим для обох учасників процесу: жителів та міської ради.

Оцінивши умови співфінансування «кошти населення-міський бюджет», вирішили розвивати співпрацю вже у напрямку водопостачання. Олевчани готові працювати з владою, це говорить про довіру та бажання змінювати місто на краще.