Головна Новини Олевська міська рада На засіданні сесії розглянули питання про розпуск виконкому
На засіданні сесії розглянули питання про розпуск виконкому

29 серпня відбулося засідання 45-ї сесії Олевської міської ради. На порядок денний було винесено 12 питань, рішення з яких приймали 20 депутатів. Попередньо працювали профільні комісії міської ради.

Перед початком засідання секретар міської ради Сергій Євдокимов нагадав присутнім депутатам пункти регламенту, в яких йдеться про етику та правила поведінки під час сесії.

Першим у порядку денному було оголошено проект рішення депутата міської ради Олександра Ніколайчука «про розпуск виконавчого комітету Олевської міської ради» аргументуючи це наступним «для забезпечення якісних змін у владі, аналізуючи склад виконавчого комітету Олевської міської ради та результати роботи окремих його членів…» Таке волевиявлення молодого депутата члени виконкому, які прийшли на засідання, прийняли спокійно, але з таким рішенням були категорично незгодні, про що і сказали під час дискусії. Лише три депутати віддали свій голос за дане рішення, тому воно залишилось не задоволеним.

Розглянули лист народних депутатів України Опанащенка М.В. та Рибакова І.О., у якому вони просять підтримати запропонованою Ліберальною партією України законодавчої ініціативи щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати до 4171 грн. Депутати міської ради ініціативу народних депутатів підтримали, зауважень та заперечень не виявили.

Розглянули і листа УМВС України в Житомирській області, в якому йдеться,  що на час проведення АТО скасувати культурно-розважальні заходи та обмежити час роботи розважальних закладів, а в подальшому погоджувати їх роботу з райвідділом міліції.

Депутати одноголосно надали дозвіл на розроблення та затвердження технічної документації і проекту землеустрою, на передачу на баланс ОСББ «Прометей» житлового будинку по вул. Гетьмана Виговського, 15 (Кірова). Рішенням сесії відчужили нежитлові приміщення по вул. Промисловій, 62 (диспетчерську, будівлю для зберігання нафтопродуктів, котельню з боксами, прачечно-слюсарний цех-навіс, навіс, огорожу та ворота і доручили виконкому міської ради провести незалежну експертну оцінку майна. Внесено зміни до рішень №545 44 сесії та №535 43 сесії Олевської міської ради у зв’язку з допущеними помилками та неточностями.

Депутати також затвердили звіт про виконання міського бюджету за I півріччя 2014 року, про який інформувала начальник фінансово-господарської діяльності міської ради Дорош В.В.