Головна Новини Олевська міська рада Олевські освітні заклади відсвяткували День знань
Олевські освітні заклади відсвяткували День знань

День знань - це перші дзвінки і хвилювання, море квітів і білих бантів, і, звичайно, традиційні уроки миру.

Численні квіти, слова вітання та мудрі настанови першачкам, привітні усмішки та гучні оплески – все це сповіщало про початок нового навчального року. Як побажання яскравого та насиченого учнівського життя всім дівчатам та хлопцям країни, до мирного блакитного неба злетіли різнокольорові кульки.

А перший вересневий дзвінок покликав учнів освітніх закладів міста на перший урок. У кожного за літні канікули сталися свої шкільні зміни. Якщо всіх учнів шкіл зустрічали оновлені класи, то школярів ЗОШ №3 до них запрошували під музику нової музичної апаратури, яку школі подарували депутати Житомирської обласної ради – Ємченко Г.Г. та Троц В.М.

У перший день осені, за доброю традицією, Олевська міська рада теж взяла участь в урочистих церемоніях першого дзвоника, привітала учнів з початком нового навчального року і з Днем знань. Учнів Олевської гімназії вітав секретар міської ради Євдокимов С.М., школи №2 – заступник міського голови Колбасюк В.В. і ЗОШ №3 – заступник міського голови Мельник С.В. Отож, ще раз вітаємо найменших школяриків із Святом першого дзвоника і бажаємо їм, як і сьогодні бути першими у всьому, з великою вдячністю отримувати знання, які даватимуть вам ваші  наставники, хороших вам оцінок, нових успіхів та досягнень, батькам – терпіння, а вчителям –  мудрості та наснаги працювати на освітянській ниві.

Олевська гімназія

ЗОШ №2