Головна Новини Олевська міська рада В Олевську відкрився дитячий майданчик
В Олевську відкрився дитячий майданчик

Немає нічого кращого аніж дитячий сміх, щасливі оченята та непідробна радість. Маленькі хлопчики та дівчатка повинні зростати в атмосфері безмежної любові та турботи з боку, як батьків, так і влади, бо вклад у

наших дітей – є вкладом у наше майбутнє. Щоб скрасити будні дні олевським діточкам,  29 серпня в місті Олевську відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика біля ОРСу.

Гойдалки, каруселі, гірка, турніки, пісочниці - тепер матусям з їх дітьми буде де прогулюватися теплими осінніми вечорами.

Василь Шибецький, як автор ідеї, разом із народним депутатом України Володимиром Пеховим здійснили одночасно дитячу мрію та бажання дорослих, відкривши дитячий ігровий майданчик.

Після розрізання червоної стрічки, дітлахи юрбою побігли власноруч випробовувати всі гойдалки. Свято проходило у два етапи: спочатку привітання, а потім і подарунки.

Сподіваємося, що така подія не остання у житті нашого містечка, і цей дитячий майданчик далеко не останній.