Січень

Головна Новини Олевська міська рада Шановні освітяни, батьки, учні! Від усього серця вітаю вас із Днем знань!
Шановні освітяни, батьки, учні! Від усього серця вітаю вас із Днем знань!

1 вересня, у всіх освітніх закладах нашої міста пролунає традиційний перший шкільний дзвоник.

У цей день всі шляхи ведуть до школи. Новий навчальний рік завжди

означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше вступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю. Нехай він дарує всім нам високі й світлі почуття, відкриває перед школярами широкі обрії пізнання, педагогам приносить задоволення від плодів їхніх зусиль, а батькам – віру в щасливу долю юної зміни.