Лютий

Головна Новини Олевська міська рада Новий голова Олевської РДА
Новий голова Олевської РДА

29 серпня відбулось громадське обговорення кандидата на посаду голови Олевської райдержадміністрації. В Олевській райдержадміністрації відбулась політична «ротація», її новим очільником стане Невмержицький Василь Іванович. І хоч указу Президента України про його призначення на посаду не має, із ситуації було зрозуміло,

що кандидатура вже була затверджена. До цього дану посаду займав Пилипчук Віктор Іванович.

Довідка. Василь Іванович Невмержицький народився 7 квітня 1963 року в селі Левковичі Овруцького району. Закінчив Київський політехнічний інститут. Здобув освіту за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти». Працював на підприємствах харчової галузі. Зараз Василь Невмержицький – приватний підприємець, безпартійний.

У громадськості виникло перше зауваження до обласної влади – це організація громадських слухань. Половина про них взагалі не знали,  відсоток повідомили, а інші дізнались випадково.

І хоч громадські слухання мали відкритий характер, їх організацією громадськість, яка зібралась у залі, була вкрай не задоволена, тому про це неодноразово наголосили виступаючі.

Такий неочікуваний перебіг подій і зміни викликали дискусію, зокрема на питання «Чи були інші кандидатури?» та «Чим не влаштовував попередній?», присутній радник голови Житомирської ОДА Михалець Володимир Миколайович відповів відсторонено.

Дана вертикаль влади продовжує жити своїм життям і не зважаючи на реформу децентралізації влади, продовжує міняти обличчя замість того, щоб сприяти зміні системи. З 2015 року реформа почне діяти, чи є сенс ставити нову людину на 4 місяці, або як кажуть в народі «чи варто міняти коней на переправі».