Головна Новини Олевська міська рада Перелік питань на сорок п’яту сесію Олевської міської ради VІ скликання від 29.08.2014 року

1.      Про розгляд звернення депутата Олевської міської ради VІ скликання Ніколайчука О.В.

Інформує: Євдокимов С.В. – секретар міської ради.

2.      Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2014 року

Інформує: Дорош В.В. – заввідділом фінансово-господарської діяльності міської ради.

3.      Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформує: Мельник С.В. – заступник міського голови.

4.       Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Інформує: Мельник С.В. – заступник міського голови

5.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва.

Інформує: Мельник С.В. – заступник міського голови

6.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення  садівництва.

Інформує: Мельник С.В. – заступник міського голови.

7.      Про внесення змін до рішення № 546 сорок четвертої сесії Олевської міської ради VІ скликання «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

Інформує: Мельник С.В. – заступник міського голови.

8.      Про внесення змін до рішення № 535 сорок третьої сесії Олевської міської

Інформує: Мельник С.В. – заступник міського голови.

9.      Про  надання дозволу на відчуження нежитлових приміщень по вул. Промисловій, 62.

Інформує: Колбасюк В.В. – заступник міського голови

10.  Про надання  дозволу на передачу на баланс об’єднання співвласників

багатоквартирного будинку «Прометей» житлового будинку по вул. Гетьмана Виговського, 15   м. Олевськ.

Інформує: Колбасюк В.В. – заступник міського голови