Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада ДНЗ на шляху реформи
ДНЗ на шляху реформи
Автор: Content manager   

28 серпня на розмову до міського голови прийшли завідуючі ДНЗ міста та працівники дитячого садочка №13, щоб обговорити традиційні питання роботи з нового навчального року.

Рішенням виконавчого комітету були затверджені зміни до статутів ДНЗ.  У новій редакції статуту ДНЗ викладено наступні пункти:

1.4.Засновник здійснює фінансування дошкільного закладу, його матеріально-технічне забезпечення в межах кошторисних призначень відповідно до діючого законодавства України. Тобто керівник дитячого садочка самостійно розпоряджається коштами виділеними із державного бюджету. В разі їх нестачі, він повинен або шукати інші джерела фінансування (спонсори, благодійники, батьківський комітет), або робити зміни у штатному розписі. 

1.7. Майно ДНЗ №13 належить йому на праві оперативного управління. За матеріально-технічну базу, до прийняття даного рішення, відповідала міська рада, в подальшому цим питанням займатиметься завідувач дитячого садочка.

9.2. Керівництво роботою дошкільного навчального закладу здійснює його завідувач, який призначається і звільняється з посади за поданням міського голови виконавчим комітетом Олевської міської ради за попереднім погодженням з відділом освіти Олевської районної державної адміністрації у порядку передбаченому чинним законодавством України. Призначатиметься завідувач ДНЗ не начальником відділу освіти Олевської РДА, а виконавчим комітетом міської ради, попередньо погоджуючи кандидатуру з даним відділом.

Видалено п.6.4. розділу 6 Організація харчування та медичного забезпечення здійснює міська рада. Відтепер цим займатиметься керівництво ДНЗ.

У розділ 9 добавлено п.9.3. Із завідуючим ДНЗ № 13 укладається контракт та доповнено п.9.4.Завідуючий дошкільним навчальним закладом самостійно без довіреності діє від імені закладу, представляє його в усіх державних та інших органах, установах і організаціях незалежно від форм власності, укладає правочини з юридичними та фізичними особами з правом підпису будь-яких, у тому числі фінансових, документів. У розділ 11 добавлено п.11.5 За рішенням засновника закладу бухгалтерський облік може здійснюватися як через централізовану бухгалтерію дошкільних навчальних закладів міста, так і кожним закладом окремо.

Рішення з даними змінами були подані Олевською міською радою до районного відділу освіти, але з відповіддю вони не поспішають.

Міський голова неодноразово пояснював всі зміни передбачені новим статутом. Завідуючі будуть повноцінними керівниками, і з 1 вересня самі керуватимуть не тільки освітньо-виховними процесами, а й господарськими. І що не менш важливо, це не надумано, а так «говорить» закон. Ці реформи рано чи пізно мали статися, залишається ці зміни прийняти і починати працювати но-новому.

Детальніше на відео