Головна Новини Олевська міська рада Чи відбудеться ротація медичних сестер в ДНЗ міста та як працюватимуть дитячі садочки з нового навчального року?

Міський голова А.В. Повар провів нараду із завгоспами та медичними сестрами дошкільних закладів міста по питанню зміни в статутах ДНЗ. Наголосив на важливій тезі сьогодення «Треба рахувати гроші». Фінансова

ситуація, що склалась із дошкільними закладами міста, а це недостатність в сумі 919 тисяч гривень, змушує приймати непопулярні рішення, які хвилюють і батьків, і колективи ДНЗ, і міську раду. Заодно нагадав, що питання фінансування дітей із інших територіальних громад, було обговорено із сільськими головами та стає у правове русло.

Найголовніше те, що завідуючі починають працювати по-новому: беруть на себе повноцінну відповідальність за прийом дітей до дитсадка, за харчування, за матеріальні базу.

Міський голова наголосив на наступному, що склад батьківських комітетів повинен бути доведений до членів виконавчого комітету, а не бути уявним органом самоорганізації, для співпраці та вирішення проблем садочків.

Ротації медичних сестер, яка мала відбутись з 1 вересня 2014, поки не буде. Цим питання вже повноцінно будуть займатись завідуючі ДНЗ після затвердження змін до статутів.