Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Серпнева педагогічна конференція олевських працівників освіти
Серпнева педагогічна конференція олевських працівників освіти
Автор: Content manager   

27 серпня у районному Будинку культури відділом освіти Олевської райдержадміністрації проведено пленарне засідання серпневої конференції педагогічних працівників району.

На заході були присутні і виступили перший заступник голови Житомирської обласної ради Ю.В. Арешонков, голова районної профспілки освітян І.О. Терновий, міський голова А.В. Повар, заступник голови РДА О.С. Ковальчук, заступник голови райради Ю.В. Халімончук, начальник управління освіти Олевської РДА В.П. Левченко.

З доповіддю «Про підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної освіти району у 2013 – 2014 навчальному році та завдання педагогічних колективів на 2014 – 2015 навчальний рік» виступив начальник відділу освіти  райдержадміністрації В.П.Левченко, в якій йшлося про стан та перспективи розвитку освітянської галузі району, досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти.

В обговоренні доповіді взяли участь керівники загальноосвітніх шкіл, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, педагогічні працівники. Всі вони наголошували на необхідності оптимізації навчального процесу, впровадженні інноваційних технологій, розвитку учнівського самоврядування, приділенню більшої уваги виховному процесу в школах, залученню учнів до гурткової роботи, дитячих та молодіжних об'єднань. Наголошувалося на актуальності дошкільної освіти як однієї з найважливіших складових безперервного навчання та виховання дітей.

У рамках серпневої конференції традиційно провели: прийом у педагогічну сім’ю молодого покоління; вшанування ветеранів педагогічної праці, презентація досвіду переможців всеукраїнського конкурсу «Учитель року»; підбиття підсумків на кращу підготовку вчителями учнів до предметних олімпіад та конкурсів.

На виконання указу Президента України, в школах району виділено 13,5 ставок на викладання предмету «Захист Вітчизни» та планується відкрити стрілецькі тирі.