Головна Новини Олевська міська рада ПРОТОКОЛ

наради при міському голові

від 18.08.2014 року

ПРИСУТНІ: Повар А.В. – міський голова, Кайданович В.Й. – Тепеницький сільський голова, Гайченя Ю.В. – Сущанський сільський голова, Кондратовець І.Ф. – Журжевицький сільський голова,  Котова О.С. – заступник начальника фінансів Олевської РДА, Левченко В.П. – начальник відділу освіти Олевської РДА, Ступак Н.В. – інспектор Олевського відділу освіти, Євдокимов С.М. – секретар міської ради, Колбасюк В.В. – заступник міського голови,  Дорош В.В. – заввідділом фінансово-господарської діяльності міської ради, Юськова Г.А. – бухгалтер міської ради, батьки з територіальних громад, діти яких відвідують садочки міста Олевськ.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про фінансування дітей, які відвідують ДНЗ Олевська з інших територіальних громад.

СЛУХАЛИ: Повара А.В. – голову Олевської територіальної громади, який повідомив, що 57 дітей з інших територіальних громад відвідують ДНЗ міста, недостатність фінансування до кінця року становить 919.8 тис. грн.

СЛУХАЛИ: Кайдановича В.Й. – голову Тепеницької територіальної громади про можливість та шляхи відшкодування витрат на утримання дитини в дошкільному навчальному закладі міста.

СЛУХАЛИ: Котову О.С. – заступника начальника фінансів Олевської РДА про згоду територіальних громад у фінансуванні дітей з сіл району.

ВИРІШИЛИ: заключити угоди з територіальними громадами на фінансування кількості дітей з відповідної територіальної громади.

Голова наради: Повар А.В.

Секретар наради: Дорош В.В.

Присутні:

Кайданович В.Й.