Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Питання фінансування садочків міста частково вирішено
Питання фінансування садочків міста частково вирішено
Автор: Content manager   

18 серпня в актовому залі міської ради відбулась нарада по питанню фінансування дітей з інших територіальних громад, які відвідують дитячі садочки міста Олевськ.

На засіданні були присутні: Повар А.В. – міський голова, Кайданович В.Й. – Тепеницький сільський голова, Гайченя Ю.В. – Сущанський сільський голова, Кондратовець І.Ф. – Журжевицький сільський голова,  Котова О.С. – заступник начальника фінансів Олевської РДА, Левченко В.П. – начальник відділу освіти Олевської РДА, Ступак Н.В. – інспектор Олевського відділу освіти, Євдокимов С.М. – секретар міської ради, Колбасюк В.В. – заступник міського голови,  Дорош В.В. – заввідділом фінансово-господарської діяльності міської ради, Юськова Г.А. – бухгалтер міської ради, батьки з територіальних громад, діти яких відвідують садочки міста Олевськ.

Питання про недостатність фінансування, яка становить 919, 8 тис. грн.,  на дошкільні заклади міста неодноразово лунало з трибуни міської ради та уст міського голови, але на всі офіційні листи та звернення реакція одна – грошей не має. Це призвело до непопулярного рішення – тимчасового припинення роботи ДНЗ №13 «Золотий ключик», що викликало хвилю емоцій з боку депутатів міської ради на черговій сесії ради.

Тоді вирішили співпрацювати та вирішувати це питання напряму з сільськими головами, діти чиїх територіальних громад відвідують ДНЗ міста. Спільну мову та шлях вирішення проблеми знайшли одразу, міська рада заключить угоди з територіальними громадами на фінансування кількості дітей з відповідної територіальної громади.

Це приклад співпраці, яка дасть позитивний результат та змогу самостійно вирішувати проблемні питання, один із пунктів адміністративної реформи, що відбудеться у 2015 році. А ще підтвердження того, що органи місцевого самоврядування розуміють один одного, готові та відкритті для спілкування.