Головна Новини Олевська міська рада Питання фінансування садочків міста частково вирішено
Питання фінансування садочків міста частково вирішено

18 серпня в актовому залі міської ради відбулась нарада по питанню фінансування дітей з інших територіальних громад, які відвідують дитячі садочки міста Олевськ.

На засіданні були присутні: Повар А.В. – міський голова, Кайданович В.Й. – Тепеницький сільський голова, Гайченя Ю.В. – Сущанський сільський голова, Кондратовець І.Ф. – Журжевицький сільський голова,  Котова О.С. – заступник начальника фінансів Олевської РДА, Левченко В.П. – начальник відділу освіти Олевської РДА, Ступак Н.В. – інспектор Олевського відділу освіти, Євдокимов С.М. – секретар міської ради, Колбасюк В.В. – заступник міського голови,  Дорош В.В. – заввідділом фінансово-господарської діяльності міської ради, Юськова Г.А. – бухгалтер міської ради, батьки з територіальних громад, діти яких відвідують садочки міста Олевськ.

Питання про недостатність фінансування, яка становить 919, 8 тис. грн.,  на дошкільні заклади міста неодноразово лунало з трибуни міської ради та уст міського голови, але на всі офіційні листи та звернення реакція одна – грошей не має. Це призвело до непопулярного рішення – тимчасового припинення роботи ДНЗ №13 «Золотий ключик», що викликало хвилю емоцій з боку депутатів міської ради на черговій сесії ради.

Тоді вирішили співпрацювати та вирішувати це питання напряму з сільськими головами, діти чиїх територіальних громад відвідують ДНЗ міста. Спільну мову та шлях вирішення проблеми знайшли одразу, міська рада заключить угоди з територіальними громадами на фінансування кількості дітей з відповідної територіальної громади.

Це приклад співпраці, яка дасть позитивний результат та змогу самостійно вирішувати проблемні питання, один із пунктів адміністративної реформи, що відбудеться у 2015 році. А ще підтвердження того, що органи місцевого самоврядування розуміють один одного, готові та відкритті для спілкування.